1392/7/5

 

 استادمون تو وبسايتش نوشته:

... ديشب ... سيم‌كشي خودرو فرسوده شده بود و روبروي زائرسراي امام جواد عليه‌السلام، نزديك ميامي، اتصالي كرد و آتش گرفت. به لطف خدا، خيلي زود خانواده را پياده كردم و پيش از آنكه دست و پايم را گم كنم، يادم آمد كه كپسولي در صندوق دارم … الحمدلله قبل از آنكه آتش فراگير شود، خاموش شد. ... خلاصه ديشب، دو آزمايش خوف و نقص اموال را تجربه كردم! و خدا را شاكرم كه نقص انفس اتفاق نيفتاد ...

 

دكتر حسين خسروي

 

اين آيه "وَلَنَبْلُوَنَّكُم بِشَيْءٍ مِّنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنفُسِ وَالثَّمَرَ‌اتِ وَبَشِّرِ‌ الصَّابِرِ‌ينَ" رو تاحالا بارها و بارها خوندم و شنيدم، اما هيچ‌وقت از زاويه ديد اين آيه به حوادث زندگيم نگاه نكرده بودم.

 

خدا خير كثير عطا كنه به اين استاد كه علاوه بر دروس تخصصي‌اي چون AVR و بينايي ماشين، از اين‌جور درساي مفيد هم بهمون مي‌ده ... خصوصا اين روزها كه بعد از مواجه شدن با يك مورد جيب‌بري (به معناي واقعي كلمه!( و همچنين يك مورد گم شدن حجم قابل توجهي پول، بشدت به اين درس نياز داشتم.

#دكترخسروي_مچكريم :)

 

در حال حاضر مطلبی وجود ندارد ...
مطلبی وجود ندارد ...
آرشیو موضوعی
ریز موضوعات
آرشیو ماهانه
در دست مطالعه
آمار وبلاگ
دفعات بازدید : 248043
تعداد نوشته‌ها: 161
تعداد دیدگاه‌ها : 151
ضمن تشکر از بازدید شما از متحیر؛ چنانچه اولین بازدیدتان از این وبلاگ می‌باشد، پیشنهاد می‌گردد ابتدا دربارۀ وبلاگ و دربارۀ من را مطالعه فرمایید.
با تشکر مجدد
آسدجواد
×

ابزار هدایت به بالای صفحه

X